Overslaan en naar de inhoud gaan

Contact

  • Dorien Springer
    Programmamanager
    M: 06-40574975
    E: dorien@talentenregio.nl
  • Merlien Jansma – Soedhoe
    Projectleider arbeidsmarktcommunicatie en mobiliteit
    M: 06-40292095
    E: merlien@talentenregio.nl
  • Anne Hollak
    Projectleider leren en ontwikkelen
    M: 06-10692299
    E: anne@talentenregio.nl
  • Miranda Snel
    Programma ondersteuner
    M: 06-14578282
    E: miranda@talentenregio.nl
  • Marije Brouwer
    Projectmedewerker traineeprogramma en evenementen
    M: 06-40056618
    E: marije@talentenregio.nl
  • Britt Voerknecht
    Communicatiemedewerker
    M: 06-34316269
    E: britt@talentenregio.nl
  • Deborah Kleine
    Communicatiemedewerker
    M: 06-40565479
    E: deborah@talentenregio.nl

 

Wij zijn een enthousiast en getalenteerd team en zetten ons vanuit Talentenregio dagelijks in voor de 26 Talentenregio-organisaties. Wij focussen op talent. Wil je meer weten? Neem contact met ons op.

Algemeen telefoonnummer :  0529 438 900
Algemeen mailadres :  info@talentenregio.nl

 

 

Vragen over aanbestedingsprocedures

Telefoonnummer :  010 7600 900
WhatsApp :  06 1509 7348

 

 

Je kan ook rechtstreeks contact opnemen met een van de teamleden van Talentenregio of via het contactformulier.