Onder het genot van een goed verzorgd ontbijt krijg jij alles te weten over onze exclusieve leergang, die in mei 2025 van start gaat. Je ontdekt meer over de inhoud, de opzet en de voordelen voor jouw ontwikkeling. Je ontmoet de trainer en mede-deelnemers én je krijgt de kans om vragen te stellen, sfeer te proeven en te ontdekken of deze leergang aansluit bij jouw ambities!
Enthousiast? Je bent van harte welkom bij de ontbijtbijeenkomst op donderdag 27 februari van 8.00 tot 9.30 uur bij Ellla (Een leven lang leren academie) in Zwolle.
Lees hier meer over de leergang of bekijk de brochure. Direct aanmelden voor de gratis ontbijtbijeenkomst? Dat kan hier! Wees er snel bij, want de plaatsen zijn beperkt.